Česká verze

Addams' Home Page

English section

Web strana o správnej hudbe , železniciach , správnom vzťahu k životu a životnému prostrediu (aby tu dlho vydržal každý z nás ale aj planéta Zem a jej okolie).

Najlepšie prezerať s otvorenými očami ! a Slovenská verzia MS Internet Explorer 5

Na strane CD now (USA) nájdeš diskografie, biografie, odkazy na fan cluby takmer všetkých svetových hudobných formácií (o. i. Aguilera Christina , Amorosi Vanessa , D.J.Bobo , Madonna , MINOGUE Kylie , Pet Shop Boys , ...) , vrátane možnosti zakúpenia ich produkcie, niektoré CD's je možné kúpiť v CD Nova . Pre spoločnosť EPIC patriacej do konzorcia SONY nahráva aj Michael JACKSON , jeho sestra Janet nahráva pre spoločnosť VIRGIN RECORDS . Tu môžeš nájsť aj strany slovenskích interpretov a hudobných skupín ARESTA Erik , Bukasový Masív , DUBASOVÁ Beáta , ELÁN , GRIGOROV Robo , HAŠČÁKOVÁ Barbara , M. C. Erik & Barbara , MÜLLER Richard , PATEJDL Vašo , ako aj zaujímavosti o seriáli a filmoch o Addams Family . Keď mám čas, tak počúvam rádio B 1 , BBC ( CZ , SK ), Expres , Forte , Fun , Krone Hit (ex RPN) , Okey (ex Koliba) , TWIST alebo sledujem vysielanie TV Markíza ( program ) , JOJ .Na začiatok strany

Železničná časť tejto URL bola premiestnená sem .

Addams' Railway Page

Na adrese HERBALIFE môžeš nájsť niekoľko rád, ako jednoduchými spôsobmi úpravy bežných životných návykov, ale aj používaním špičkových potravinových a dermatologických výrobkov ozdraviť svoj organizmus, čím môžeš ozdraviť a skvalitniť svoj život.

Ak nechceš už o niekoľko rokov chodiť v skafandri, tu sa môžeš dozvedieť v akom stave je v skutočnosti životné prostredie na Slovensku , v Českej republike , ale i v ostatnom svete .

Ak Ťa už zo všetkého naokolo bolí hlava zmeň myšlienky na stránkach 1 , 2 , 3 .

Občas čerpám informácie z týchto tlačových zdrojov: Profit , Hospodárske noviny , Národná obroda , Nový čas , Pravda , Práca , SME a PLUS 7 dní .

Moje postrehy o internete:
- ak chceš, môžeš mať (bezplatne) svoju vlastnú:
 • Na začiatok stranyweb stranu na servri Multiweb (neobmedzená veľkosť URL)
 • e-mail schránku na servri POBOX (5 MB, vrátane POP 3) alebo POST.SK (vrátane POP 3) , prípadne v ČR na POST.CZ (vrátane POP 3) , Můj Mail
 • - za rozumnú (podľa mňa) cenu internet
  - určite zaeviduj svoj e-mail na www.lide.cz (register e-mail-boxov v SR a ČR)
  - ak chceš, môžeš niekomu poslať SMS cez SMS bránu Eurotelu alebo Globtelu .
  - ak chceš, môžeš dostávať informácie o každej úprave tejto strany prihlásením sa do Mailing listu zaslaním e-mailu s textom: Prihlasujem sa na Mailing list AHP, môj e-mail je: ___@_______.__. Súčasný počet členov: 29.
  - táto strana je evidovaná vyhľadávačmi SUPERZOZNAM , U Zdroje , AltaVista Slovakia , SURF , Box , Zaujímavé linky , Mám to, Na začiatok stranyKatalóg, Hľadaj špeciál , Zoznam, Križovatka , Slovenský vyhladávač BEST a ATLAS .

  Sem pošli akúkoľvek kritiku, návrh na doplnenie, úpravu alebo pochvalu na čokoľvek, čo nájdeš na tejto strane alebo jej podstranách Si od 31. I. 1999 návštevníkom/-čkou číslo :

  Strana vytvorená: 22. XI. 1998